Yhteystiedot
















Hotelli

L'Embitu

Lembitu 12, 10114, Tallinn, Viro

Hotelli

L'Ermitage

Toompuiestee 19, 10137, Tallinn, Viro


Meidän tiimi!

Toomas Teeväli

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Toiminnanjohtaja

 +372 6996 400

 toomas.teevali@lhotels.ee

Kerli Marmor

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myynti- ja markkinointipäällikkö

 +372 699 6 394

GSM: +372 53 345 483

 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Hotellipäällikkö

 +372 699 6393

 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myyntijohtaja

 +372 699 6397

GSM: +372 53 034 405

 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Hotelli L'Ermitage 

Ateriapalvelunjohtaja

 +372 699 6396

 jelena.matvejev@lhotels.ee

Annika Köss

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Tilauspäällikkö

 +372 6996 400

 annika.koss@lhotels.ee

Oleg Alasi

Hotelli L'Embitu

Pääkokki

 +372 6996 400

 oleg.alasi@lhotels.ee

Ursula Väliste

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

 +372 6996 400

 ursula.valiste@lhotels.ee

Merilin Joost

Hotelli L'Ermitage & L'Embitu

Talouspäällikkö

 +372 699 6480

 merilin.joost@lhotels.ee

Mari-Liis Metsla

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Vastaanottopäällikkö

 +372 699 6482

 mari-lis.metsla@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Talouspäällikkö

 +372 660 5462

 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Hotelli

L'Embitu

Lembitu 12, 10114, Tallinn, Viro

Hotelli

L'Ermitage

Toompuiestee 19, 10137, Tallinn, Viro


Meidän tiimi!

Toomas Teeväli

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Toiminnanjohtaja

 +372 6996 400

 toomas.teevali@lhotels.ee

Kerli Marmor

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myynti- ja markkinointipäällikkö

 +372 699 6 394

GSM: +372 53 345 483

 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Hotellipäällikkö

 +372 699 6393

 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myyntijohtaja

 +372 699 6397

GSM: +372 53 034 405

 anne.kurgpold@lhotels.ee

Jelena Matvejev

Hotelli L'Ermitage 

Ateriapalvelunjohtaja

 +372 699 6396

 jelena.matvejev@lhotels.ee

Annika Köss

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Tilauspäällikkö

 +372 6996 400

 annika.koss@lhotels.ee

Oleg Alasi

Hotelli L'Embitu

Pääkokki

 +372 6996 400

 oleg.alasi@lhotels.ee

Ursula Väliste

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

 +372 6996 400

 ursula.valiste@lhotels.ee

Merilin Joost

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Talouspäällikkö

 +372 699 6480

 merilin.joost@lhotels.ee

Mari-Liis Metsla

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Vastaanottopäällikkö

 +372 699 6482

 mari-lis.metsla@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Hotellit L'Ermitage & L'Embitu

Talouspäällikkö

 +372 660 5462

 jelena.kondrakova@lhotels.ee